CAN IR1018/1022 Fuser Fixing Film JAPAN
Canon · cod OEM: FM2-5296-FILM
Compară
SKU: 4830 Categorie: Brand: Brand:
Descriere
Identificare produs
  • Producător: Canon
  • Cod OEM: FM2-5296-FILM
  • Categorie: Piese Imprimante
Compatibilitate echipamente
Produsul este destinat modelelor compatibile listate mai jos:
  • CANON IR 1018
  • IR 1018J
  • IR 1020
  • IR 1020J
  • IR 1022
  • IR 1022A
  • IR 1022F
  • IR 1022I
  • IR 1022IF
  • IR 1023IF
  • IR 1023N
  • IR 1024A
  • IR 1024F
  • IR 1024I
  • IR 1025N
Utilizare recomandată
  • Potrivită pentru service, mentenanță și reparații.
  • Ajută la menținerea funcționării corecte a echipamentului.
  • Se identifică în principal după codul OEM și modelul imprimantei.
Informații suplimentare
Producător
Canon
Cod OEM
FM2-5296-FILM
Categorie feed
Piese Imprimante
Firmware
0
Compatibilitate
CANON IR 1018, IR 1018J, IR 1020, IR 1020J, IR 1022, IR 1022A, IR 1022F, IR 1022I, IR 1022IF, IR 1023, IR 1023IF, IR 1023N, IR 1024, IR 1024A, IR 1024F, IR 1024I, IR 1024IF, IR 1025, IR 1025IF, IR 1025N