CAN IR1018/1022 Lower Sleeved Roller
Canon · cod OEM: FC6-7482-000
Compară
SKU: 4831 Categorie: Brand: Brand:
Descriere
Identificare produs
  • Producător: Canon
  • Cod OEM: FC6-7482-000
  • Categorie: Piese Imprimante
Compatibilitate echipamente
Produsul este destinat modelelor compatibile listate mai jos:
  • CANON IR 1018
  • IR 1018J
  • IR 1020
  • IR 1020J
  • IR 1022
  • IR 1022A
  • IR 1022F
  • IR 1022I
  • IR 1022IF
  • IR 1023IF
  • IR 1023N
  • IR 1024A
  • IR 1024F
  • IR 1024I
  • IR 1025N CANON imageCLASS MF6530
  • MF6531
  • MF6540
  • LASER CLASS 810
  • LASER CLASS 830i
Utilizare recomandată
  • Potrivită pentru service, mentenanță și reparații.
  • Ajută la menținerea funcționării corecte a echipamentului.
  • Se identifică în principal după codul OEM și modelul imprimantei.
Informații suplimentare
Producător
Canon
Cod OEM
FC6-7482-000
Categorie feed
Piese Imprimante
Firmware
0
Compatibilitate
CANON IR 1018, IR 1018J, IR 1020, IR 1020J, IR 1022, IR 1022A, IR 1022F, IR 1022I, IR 1022IF, IR 1023, IR 1023IF, IR 1023N, IR 1024, IR 1024A, IR 1024F, IR 1024I, IR 1024IF, IR 1025, IR 1025IF, IR 1025N CANON imageCLASS MF6530, MF6531, MF6540, MF6550, MF6560, MF6580, MF6590, MF6595, LASER CLASS 810, LASER CLASS 830i