CAN IR2230/C5030 Paper Feed/Separation Roller
Canon · cod OEM: FC7-9502
Compară
SKU: 12708 Categorie: Brand: Brand:
Descriere
Specificații
  • Producător: Canon
Recomandare: verifică formatul, gramajul și compatibilitatea cu imprimanta înainte de comandă.
Informații suplimentare
Producător
Canon
Cod OEM
FC7-9502
Categorie feed
Piese Imprimante
Firmware
0
Compatibilitate
CANON IR 2230, IR 2230F, IR 2270, IR 2270F, IR 2870, IR 2870F, IR 3530, IR 3570, IR 3570F, IR 4530, IR 4570, IR 4570F, IR 2230, IR 2230F, IR 2270, IR 2270F, IR 2870, IR 2870F, IR 3530, IR 3570, IR 3570F, IR 4530, IR 4570, IR 4570F, IR Advance 4025, IR Advance 4025A, IR Advance 4025F, IR Advance 4025I, IR Advance 4035, IR Advance 4035A, IR Advance 4035F, IR Advance 4035I, IR Advance 4045, IR Advance 4045A, IR Advance 4045F, IR Advance 4045I, IR Advance 4051, IR Advance 4051A, IR Advance 4051F, IR Advance 4051I, IR Advance 4025, IR Advance 4025A, IR Advance 4025F, IR Advance 4025I, IR Advance 4035, IR Advance 4035A, IR Advance 4035F, IR Advance 4035I, IR Advance 4045, IR Advance 4045A, IR Advance 4045F, IR Advance 4045I, IR Advance 4051, IR Advance 4051A, IR Advance 4051F, IR Advance 4051I, IR Advance C2020, IR Advance C2020F, IR Advance C2020H, IR Advance C2020I, IR Advance C2020L, IR Advance C2025, IR Advance C2025F, IR Advance C2025H, IR Advance C2025I, IR Advance C2025L, IR Advance C2030, IR Advance C2030F, IR Advance C2030H, IR Advance C2030I, IR Advance C2030L, IR Advance C5030, IR Advance C5030F, IR Advance C5030I, IR Advance C5035, IR Advance C5035F, IR Advance C5035I, IR Advance C5045, IR Advance C5045F, IR Advance C5045I, IR Advance C5051, IR Advance C5051F, IR Advance C5051I, IR Advance C5030, IR Advance C5030F, IR Advance C5030I, IR Advance C5035, IR Advance C5035F, IR Advance C5035I, IR Advance C5045, IR Advance C5045F, IR Advance C5045I, IR Advance C5051, IR Advance C5051F, IR Advance C5051I