RIC TYPE-1013 DRUM UNIT + DEV UNIT
Detalii tehnice
- Producător: Ricoh
- Cod OEM: TYPE-1013, 411113, 480-0070
- Culoare: black
- Durată estimată: 45000 pagini
Compatibilitate imprimante
- Ricoh Aficio 1013
- Aficio 1013F
- 3310L
- 3310LE
- 3320L
- 4410NF
- 4420NF
- 4430NF
- Aficio 120 Gestetner 1302
- 1302F
- 9103
- F104
- F104L
- F530
- F540
- F550
- F630
- F9103 Lanier 5612
- 5613
- 5613F
- LF310
- LF311
- LF312
- LF410
- LF411
- LF412
- LF415E
- LF416E Savin 2513
- 2513F