RIC TYPE-1515 DRUM UNIT + DEV UNIT
Ricoh · cod OEM: 411844, 480-0238, 89040113, D51, Type 1515 · black · randament 45000 pagini
Compară
SKU: 9799 Categorie: Brand: Brand:
Descriere
Detalii tehnice
  • Producător: Ricoh
  • Cod OEM: 411844, 480-0238, 89040113, D51, Type 1515
  • Culoare: black
  • Durată estimată: 45000 pagini
Compatibilitate imprimante
  • RICOH AFICIO 1515
  • AFICIO 1515F
  • AFICIO 1515MF
  • AFICIO 1515PS
  • AFICIO MP 161
  • AFICIO MP 161L
  • AFICIO MP 161LN
  • AFICIO MP 171
  • AFICIO MP 201F GESTETNER DSM 415
  • DSM 415F
  • DSM 415P
  • DSM 415PF INFOTEC IS 2215 LANIER LD 015
  • LD 015F
  • LD 015P
  • LD 015PF NASHUATEC DSM 415
  • DSM 415PF
  • MP 201 REX ROTARY DSM 415
Recomandare: verifică modelul imprimantei și codul OEM înainte de comandă.
Informații suplimentare
Producător
Ricoh
Cod OEM
411844, 480-0238, 89040113, D51, Type 1515
Categorie feed
Cartuse Laser / Copiator
Culoare
black
Număr pagini
45000
Firmware
0
Compatibilitate
RICOH AFICIO 1515, AFICIO 1515F, AFICIO 1515MF, AFICIO 1515PS, AFICIO MP 161, AFICIO MP 161L, AFICIO MP 161LN, AFICIO MP 171, AFICIO MP 201F GESTETNER DSM 415, DSM 415F, DSM 415P, DSM 415PF INFOTEC IS 2215 LANIER LD 015, LD 015F, LD 015P, LD 015PF NASHUATEC DSM 415, DSM 415F, DSM 415P, DSM 415PF, MP 201 REX ROTARY DSM 415, DSM 415F, DSM 415P, DSM 415PF