RIC TYPE-1013 DRUM UNIT + DEV UNIT
Ricoh · cod OEM: TYPE-1013, 411113, 480-0070 · black · randament 45000 pagini
Compară
SKU: 10965 Categorie: Brand: Brand:
Descriere
Detalii tehnice
  • Producător: Ricoh
  • Cod OEM: TYPE-1013, 411113, 480-0070
  • Culoare: black
  • Durată estimată: 45000 pagini
Compatibilitate imprimante
  • Ricoh Aficio 1013
  • Aficio 1013F
  • 3310L
  • 3310LE
  • 3320L
  • 4410NF
  • 4420NF
  • 4430NF
  • Aficio 120 Gestetner 1302
  • 1302F
  • 9103
  • F104
  • F104L
  • F530
  • F540
  • F550
  • F630
  • F9103 Lanier 5612
  • 5613
  • 5613F
  • LF310
  • LF311
  • LF312
  • LF410
  • LF411
  • LF412
  • LF415E
  • LF416E Savin 2513
  • 2513F