RIC TYPE-1515 DRUM UNIT + DEV UNIT
Detalii tehnice
- Producător: Ricoh
- Cod OEM: 411844, 480-0238, 89040113, D51, Type 1515
- Culoare: black
- Durată estimată: 45000 pagini
Compatibilitate imprimante
- RICOH AFICIO 1515
- AFICIO 1515F
- AFICIO 1515MF
- AFICIO 1515PS
- AFICIO MP 161
- AFICIO MP 161L
- AFICIO MP 161LN
- AFICIO MP 171
- AFICIO MP 201F GESTETNER DSM 415
- DSM 415F
- DSM 415P
- DSM 415PF INFOTEC IS 2215 LANIER LD 015
- LD 015F
- LD 015P
- LD 015PF NASHUATEC DSM 415
- DSM 415PF